American Utopia izle

David Byrne's American Utopia
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
American Utopia izle
103 izlenme
IMDb: 8.2
David Byrne, 14 Mayıs 1952'de İskoçya'da doğdu. Ancak, David Byrne daha sonra Amerika Birleşik Devletleri'ne göç etti ve bir Amerikan vatandaşı gibi yaşamaya başladı. David Byrne aynı zamanda 1975'ten 1999'a kadar bu yeni ülkede çok popüler olan New Wave Style Talking Heads Group'un kurucusudur. İşte bu yüzden American Utopia belgeseli 4K formatında çekildi. David Byrne, yaptığı müzikle başka bir ülkeden gelmiş ve o ülkenin kuralları ve müziğinde yaşadığı kaos ve mutluluk nedeniyle Amerika'nın hayaller diyarında yaşamıştır. David Byrne'ın tüm disiplinlerdeki duygularını ekranda gösteren bu belgesel, yalnızca arşivlenmiş görüntüleri değil, çeşitli sanatsal disiplinlerdeki izleyicilere de hitap ediyor. Müzikaller aracılığıyla bir dışlanma duygusunu aktaran ve kelimeler olmadan mutluluğu ifade eden dublajlı belgeseller, yalnızca Amerikalı konuşmacılar değil, yeni bir ülkeye göç etmiş herkes tarafından yeniden oluşturulabilir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Hikmet Nazlı, 14 dakika önce
Limbo – Araf filmini seyretmelisin diye ısrar eden arkadaşım Emin teşekkürler. Filmde Türkçe dublaj seçenekleri olması çok iyi olmuş yemek yerken alt yazı okumak zor. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Karaca, 22 dakika önce
Nihayet sonunda Aquaman ve Kayıp Krallık izleyebildim :) Fantasti filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Netflix e baktım ama göremedim. Film gerçekten mükemmeldi, oyunculuğa zaten laf yok.
Tilbe, 29 dakika önce
Mükemmel 8/10.
Feray, 38 dakika önce
Mükemmel 9/10. filmleri çok acaip oluyor
Necip Fazıl, 42 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.