Acemi Peri izle

Godmothered
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Acemi Peri izle
4k filmi "Acemi Peri"nın dublajı ve devamı olan filmde Eleanor, ne pahasına olursa olsun saymanı kurtarmaya kararlı. Bu yüzden asla yapmaması gereken şeyi yapar ve onu isteyen kişiyi bulmak için görev odasına gider. Eleanor, görev odasındaki 10 yaşındaki bir kızın dileklerinin bir listesini alır ve hemen bu kızın dileklerini yerine getirmek için yola koyulur. Ama Eleanor dışarı çıktığında, periyi, 40 yaşındaki Mackenzie'yi, onun yerine iki çocuğuyla birlikte hayatta kalma mücadelesi veren korkunç bir işte sıkışıp kaldığını görmekten mutlu ve kızgındı. İnanılmaz bir şekilde, Eleanor sonunda cesaretini kullanarak kendini Mackenzie'ye tanıtıyor. Mackenzie'ye başlangıçta inanılmaz olan bazı şık numaralar gösterdikten sonra Eleanor sonunda kendini ikna edebildi. Bundan sonra Mackenzie'nin bodrum katına yerleşen Eleanor ne yapacağına karar vermelidir. Bu küçük kız büyür, isteklerinden vazgeçer ve oldukça mutsuzdur. Eleanor böyle bir durumda ne yapacağına karar verir vermez, Mackenzie'nin hayatını araştırmaya başlar ve Mackenzie'nin hayatındaki kusurları listeleyerek ona yardım eder. Mackenzie'nin birçok kusuru var ama şans bu kusurlardan daha ağır basıyor. Şimdi Eleanor, Mackenzie'nin dileklerinden en az birini yerine getirmelidir. Bakalım Eleanor, Mackenzie'yi yakalanmadan mutlu etme arzusunu gerçekleştirebilecek mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
İbrahim Onat, 7 dakika önce
Dönemin enfes filmlerinden... Artık insanlar Aile filmi dedikleri zaman akla ilk Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi geliyor.. yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, hazir film ailesi iyiki varsın.
Keremcan, 11 dakika önce
Aile filmlerinin en bilindik olanı.
Edip, 11 dakika önce
Flmi şu ana kadar nasıl izlemediğime bin pişmanım. Full Aksiyon filmi diyebilirim. imdb 6.8 almış. ilk 10 dakka durağan geçiyor sonra açılıyor.
Yasemin Bahar, 11 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Necip Fazıl, 12 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.