365 Gün izle

365 Days
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
365 Gün izle
Filmde başrolü oynayan Laura Beer, erkek arkadaşıyla sorunları olan ve her gün endişelenen bir kadındır. Anna Maria Seacracka, Laura Bira karakterini oynuyor. Laura Beer'in 29. doğum gününde arkadaşları bu duygusal durumdan kurtulmak için bir tatil planlamaktadır. 29. doğum gününde Laura, erkek arkadaşı Martin ve arkadaşları birlikte İtalya'ya giderler. Mateusz Lasowksi, Laura'nın erkek arkadaşı Martin karakterini oynuyor. Laura, 29. doğum gününde sevdiği kişiyle yaptığı bu gezinin erkek arkadaşı Martin ile olan ilişkisini düzelteceğine ve her şeyi yoluna koyacağına inanıyor. Ancak Laura, İtalya'da hiç karşılaşmadığı bir etkinliğe katılır ve daha önce hiç yaşamadığı bir deneyim kazanır. Filmdeki bir diğer önemli karakter olan Massimo Torricelli ise mafya aile liderinin oğlu. Michele Moreno, Massimo Torricelli'nin karakterini oynuyor. Massimo ve babası sahilde başka bir mafya topluluğuyla tanışırken, Massimo'nun babası diğer taraftan bir hareket sonucu hayatını kaybetti. Bu sırada Massimo, sahilde gördüğü, ona bakan ve ona göz kulak olan başka bir kişiye takıntılıdır. Film, Massimo'nun babasının ölümünden 15 yıl sonra başlıyor ve 15 yıl sonra Massimo, babasının bir zamanlar yönettiği yasadışı bir işten sorumlu.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 14 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Karaca, 32 saniye önce
Nihayet sonunda Aquaman ve Kayıp Krallık izleyebildim :) Fantasti filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Netflix e baktım ama göremedim. Film gerçekten mükemmeldi, oyunculuğa zaten laf yok.
Urçuk, 2 dakika önce
Filmin kapak fotoğrafından dolayı izlememiştim. vakit kaybı değilmiş, İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Kerem Arda, 3 dakika önce
karantinadayken izlemek için film arıyarsanız 10 numara film. Animasyon filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Film yapımı, laf yok, Muğla dan kaç kişiyiz Like atında bilelim :D
Karaca, 4 dakika önce
Nihayet sonunda Aquaman ve Kayıp Krallık izleyebildim :) Fantasti filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Netflix e baktım ama göremedim. Film gerçekten mükemmeldi, oyunculuğa zaten laf yok.
Aleyna, 9 dakika önce
Harika bir film