365 Gün: Bugün izle

365 Days: This Day
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
365 Gün: Bugün izle
1.275 izlenme
IMDb: 4.5
Laura ve Massimo tutkulu bir çifttir. Ancak ilişkileri, Massimo'nun ailesinin bağları ve Laura'nın hayatına her ne pahasına olursa olsun onun kalbini ve güvenini kazanmak için giren gizemli adam yüzünden karmaşıklaşır. Massimo, deliler gibi aşık olan Laura'yı bulup kaçırdıktan sonra ona aşık olması için 365 gün süre verdi. Bu sırada genç kadın Massimo ile geçirdiği zamana dayanamaz ve 365 gün beklemeden adama aşık olur. Tabii bu o kadar kolay değildi. Laura ne kadar direnirse dirensin Massimo'nun hareketlerine karşı koyamadı. Aşıklar yeniden bir araya gelmiş gibi başka sorunlar da su yüzüne çıkmaya başlar. Laura kesinlikle hakkında fazla bir şey bilmediği bir dünyada ve buna alışması biraz zaman alacak. İkisi başlangıçta mükemmel bir ilişki içindedir. Her şey mükemmel gidiyor. Ancak, Mashiimo'nun hayatının bazı yönleri Laura'yı boğmaya ve bunaltmaya başlar. Ve Laura bu konuda ne yapacağını bilmiyor. O anda Laura'nın hayatına başka bir garip adam girer. Sanki bilerek Laura'yı hedef alan bir adam gibi. Ne olursa olsun genç kadınların güvenini ve sevgisini kazanmak isteyen bu adam kim? Peki Laura büyük aşkı Massimo'yu bırakıp bu adama mı gidecek? Bir çiftin aşkı nasıl sürer?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Urçuk, 1 dakika önce
Filmin kapak fotoğrafından dolayı izlememiştim. vakit kaybı değilmiş, İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Kerem Arda, 2 dakika önce
karantinadayken izlemek için film arıyarsanız 10 numara film. Animasyon filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Film yapımı, laf yok, Muğla dan kaç kişiyiz Like atında bilelim :D
Karaca, 3 dakika önce
Nihayet sonunda Aquaman ve Kayıp Krallık izleyebildim :) Fantasti filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Netflix e baktım ama göremedim. Film gerçekten mükemmeldi, oyunculuğa zaten laf yok.
Aleyna, 8 dakika önce
Harika bir film
Suna, 9 dakika önce
Yenilmez 4 filmi kendi türünde öne çıkıyor. , filmleri çok acaip oluyor