13. Savaşçı izle

The 13th Warrior
Türkçe Dublaj
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
13. Savaşçı izle
Kuzey Savaşçılarına direnemez. Savaş ihtimali varsa, şansları yok. Kabile falcıları, kabile savaşçılarına sadece 13 savaşçının savaşı kazanabileceğini söyler. Ama onlar 12 kişi. 13 savaşçıyı beklerken, Ahmed İbn Fahaldan adında pek de iyi olmayan bir savaşçı gelir. Bu savaşçı olmayanın başka yetenekleri de var. Ahmet İbn Fahlan (Antonio Barderas) son bin yılın en büyük uygarlığının merkezi olan Bağdat'ta yaşıyor ve siyasi ayrıcalıklara ve üstün bir statüye sahip. Ancak İbni'nin genç ve güzel bir kadınla olan tehlikeli ilişkisi, onu siyasi açıdan zor bir duruma sokar ve özel bir görev için Bağdat'tan kovar. Kuzeyin vahşi topraklarına gönderilen Ahmet'i şimdi farklı bir hayat beklemektedir... Memleketinden çok uzaklara seyahat eden İbn, hizmetçisi Melchisidek Omar Sharif tarafından yönlendirilir. Ahmet orada Vikinglerle karışır ve iki farklı kültür birbirini tanır. Bir süre sonra kampa küçük bir çocuk geldi ve kötü haberler getirdi. Wendle adlı bir kabile Vikinglerin memleketine saldırdı, vahşice onları öldürdü ve hatta hepsini yedi. Vikingler memleketlerine dönmeden önce Oracle'dan bilgi isterler...
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Sadık Can, 2 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. Altyazı başarılıydı. Yaa aşırı sevdimm filmii keşke filmin sonu hiç gelmeseydi.
Ecren, 2 dakika önce
yılında güzel filmler yaptı, ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
İbrahim Onat, 10 dakika önce
Dönemin enfes filmlerinden... Artık insanlar Aile filmi dedikleri zaman akla ilk Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi geliyor.. yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, hazir film ailesi iyiki varsın.
Keremcan, 14 dakika önce
Aile filmlerinin en bilindik olanı.
Edip, 14 dakika önce
Flmi şu ana kadar nasıl izlemediğime bin pişmanım. Full Aksiyon filmi diyebilirim. imdb 6.8 almış. ilk 10 dakka durağan geçiyor sonra açılıyor.